Borusan Holding

Borusan Holding

dream-box.tv şirketinde 2010 yılında başladığım iş hayatımdaki ilk projelerden Borusan Holding işleri. İlk dönemler iş hayatımın %70’ini kaplıyordu. Tabi ilk zamanlar yazılım bilgim olmadığı için data girişi yapıyordum. Binlerce içerik, sayısız revizyon…

borusanholding.com

dream-box.tv şirketinde 2 kez arayüz tasarımı değişti. İlk değişimde data girerken diğer değişimde full-stack görev aldım. Grid sistemini ilk kez denediğimiz siteydi. HTML/CSS/Jquery/C# kullanılan projede nedense Bootstrap kullanmadık.

borusancontemporary.com

Sayısız etkinliği olan bir siteydi. Ben dream-box.tv’den ayrıldıktan sonra 2 kez arayüzü değişti. Hatta sanırım kontrolü eski şirketimde değil şu an.

borusansanat.com

dream-box.tv’deyken beni içerik anlamında en zorlayan siteydi. Belki de bi an önce yazılım öğrenmek isteme sebebim bu sitedir. dream-box.tv’den ayrıldıktan sonra 2 kez tasarımı değişti. Şu anki sitesi öncekine göre kötü görünüyor. Borusan Holding bir Frontend Developer arıyorsa beri gelsin 🙂

borusanenbw.com.tr

dream-box.tv’deyken data girişlerini yaptığım, ayrıldıktan sonra da eski şirketimden freelance olarak gelen ve Frontend geliştirmesini Bootstrap ile beraber yaptığım sitedir.